Doğadan Gelen Sağlık ; OZON

Ozon tedavisiİnsan vücudu doğanın belkide en büyük mucizelerinden birisidir. Doğduğumuz andan başlayarak, kendini yenileme ve koruma fonksiyonları sayesinde, vücudumuz kendini dış etkenlere karşı korur ve olabilecek yıpranmaları tamir ederek her zaman sağlıklı kalmaya çalışır. Ancak modern yaşam içinde insanoğlu, yaşadığı çevre, iş yaşamı, stres, edindiği alışkanlıklar, beslenme seçimleri vb. pek çok yolla bu savunma ve yenilenme mekanizmalarını tahrip ederek aslında kendi yaşam süresini kısaltmaktadır.


Oksijen, yaşamımızı sürdürmemiz için gerekli olan en önemli öğelerden biri. Vücudumuzun her bir hücresi oksijene ihtiyaç duyar. Ancak hepimizin yaşamında zamanla oksijen alımında bir düşüş ve beynimizde kullandığımız oksijen miktarında azalma olur.


Günlük yaşam mücadelesi, iş yoğunluğu, mesleki ve ailevi sıkıntılar, endüstriyel olarak hazırlanan gıda ürünleri, çevre kirliliği, nikotin, alkol, kahve, kötü alışkanlıklar, yanlış yaşam biçimi ve hatalı beslenme, hareketsizlik, hastalık ve enfeksiyonların her biri başlı başına yaşamımızdaki negatif etkenleri oluşturmaktadır.


Tüm bunlara, normal yaşlanma süreci de eklenince insan vücudunun oksijen ihtiyacı artar. Oksijen yetersiz olduğunda organ ve hücrelerin çalışması aksar.


İşte, tam bu noktada ozon terapi, kan yoluyla uygulandığında, dokulardaki oksijenasyonu arttırır, vücudun doğal korunma sistemlerini güçlendirir, yenilenme ve tamir mekanizmalarını ayağa kaldırır.


Medikal OZON uygulamaları, insanoğluna sağlıklı ve uzun bir yaşamın kapısını açmaktadır.


Unutmayın, sağlığınız aslında avucunuzun içindedir ! Onu sımsıkı tutun ve kaybetmeyin...

 
 
 
Yazılım: Portaze| XML | © 2008 Ozon Terapi - Tüm Hakları Saklıdır.Ozon Terapi