YASAL UYARI

www.ozonterapist.com sitesi herhangi bir ticari kaygı tasımadan, Ozonterapi, Ozon/oksijen uygulamaları ve ilişkili konularda kisileri bilgilendirmek amacı ile hazırlanmıs olup, sağlık hizmeti vermemektedir Bu site Ozon/oksijen uygulamaları ve bağlantılı konularda sadece site ziyaretçilerini bilgilendirme amacıyla hazırlanmıstır. Bu site üzerinden gerçek bir muayene, teshis ve tedavinin yerine geçecek herhangi bir sağlık hizmeti verilmemektedir.

Bu sitedeki bilgiler hastaların tanı ve tedavisi amacı ile kullanılamaz.Bu site içeriğinin bu amaçla kullanımından doğacak tüm sorumluluk ziyaretçiye ve kullanıcıya aittir. Bu siteyi ziyaret eden kisiler bu uyarıları kabul etmis sayılırlar. Bu sitedeki bilgiler her gün güncellestirilemediğinden her bilginin ziyaretçi tarafından doktoruna danısılarak kontrol edilmesi doğru olur.

Yasa gereği bu sitede, hastalara ait öncesi-sonrası resimleri yayınlanmamaktadır. Bu sitede anlatılan tüm islemler bilgi, yorum ve görüntüler, kisileri bilgilendirme amaçlı olup, reklam,tanı ve tedaviye yönlendirme amacı tasımamaktadır. Sağlıklı ve doğru sonuç almak için mutlaka konuyla ilgili bir uzman doktora basvurunuz.

www.ozonterapist.com internet sitesinin tüm hakları saklıdır. Sahibinin izni olmadan siteden hiçbir kopya yapılamaz. Kopyaların kullanımından dolayı sorumlu tutulamaz. Burada verilen bilgilere dayanarak baskaları tarafından uygulanan tedaviler konusunda hiçbir sorumluluk kabul edilmez.Burada verilen bilgiler, tıbbi bir uygulama, tedavi ya da ameliyat için yol gösterici ya da dayanak olamaz.

www.ozonterapist.com internet sitesinde yer verilen bilgiler, fikirler veya uygulamalar, yeni bilimsel gelismelere paralel olarak değisebilir. Bu sitedeki sayfalar en güncel uygulamaları ya da görüsleri içermeyebilir. Bu sayfalardaki bilgiler, konu ile ilgili bir uzmanla görüsmenin ya da muayenenin yerini tutmaz. Buradaki bilgiler, tüm hastalar için geçerli bir uygulama rehberi değildir. Ayrıca bir tedavi için tüm seçenekleri içermeyebilir.

Site ziyaretçileri soru sorma formları, yada e-mail yolu ile soru sorabilirler; bu sorulara sadece genel bilgiler seklinde cevap yazılmaktadır; sorulara cevap olarak reçete yerine geçebilecek ilaç tavsiyesi yapılmamaktadır, ilaç ismi verilmemektedir.

Bu site kisisel yada ticari bir site değildir; Sitenin olusturulması sırasında hiç bir firmadan maddi destek alınmamıstır. Siteye hiç bir sekilde reklam alınmamaktadır. Bu web sitesinin tek kurulus amacı, internetin de asıl fonksiyonu olan, bilginin ücretsiz paylasımı ve toplumun bilgilendirilmesidir. Site, bu sebeple, sadece ülkemizdeki toplumsal gelisime katkıda bulunmak amacıyla, hiç bir karsılık beklenmeksizin hazırlanmıstır.

Sitenin içeriği uzman doktor (Op. Dr.Ümit Yaşar Çelemli - Genel Cerrahi Uzmanı) tarafından hazırlanmıstır. Siteden faydalanmak için üye olmak yada herhangi bir ücret ödemek gerekmez. Siteye erisim serbest ve anonimdir. Site içeriği sürekli güncellestirilmeye çalısılmaktadır. Yine de sitedeki hiç bir yazının tam ve eksiksiz olduğu garanti edilmemektedir. Sitedeki herhangi bir konu hakkında daha genis bilgi sahibi olmak için bir uzman doktora basvurmalısınız.

Sitede sunulan içerik, grafik, görüntü, video, link, bilgi ve diğer materyaller, yalnızca (18 yas ve üzeri) ziyaretçileri aydınlatma ve bilgilendirme (uygulamalar ve cihazlar hakkında bilgilendirme) amacı tasımaktadır; herhangi bir yönlendirme amacı tasımamaktadır. Bu amaçla tüm tedavi alternatifleri, ameliyatlı ve ameliyatsız yöntemler hakkında bilgiler verilmekte.

UYARI : Bu sitedeki bilgiler hiç bir sekilde herhangi bir hastalığa tanı konması yada tedavisinin yapılması amacıyla kullanılamaz. Sitenin içeriği, bahsedilen uygulamaları gerçeklestirmeye yönelik profesyonel anlamda öğretici bilgiler değildir. Ehli olmayan kisilerin buradaki bilgilerden yararlanarak uygulayacakları girisimlerin sonuçlarından site kurucusu sorumlu değildir.
 
 
 
 
 
Yazılım: Portaze| XML | © 2008 Ozon Terapi - Tüm Hakları Saklıdır.Ozon Terapi